Broneerimine

Hele- ja tumesinisega tähistatud kalendripäevadel on mõned kellaajad juba broneeritud. Liigu kursoriga päevale, et näha broneeritud kellaaegu. Telefonivaates näed broneeritud kellaaegu valides konkreetse päeva ning liikudes “Broneeringu alguse kellaaeg” valikmenüüsse – broneeritud kellaajad on hallid ning süsteem ei lase neid kellaaegu broneeringu alguse ajaks valida. Heleda taustaga kalendripäevadel on kõik kellaajad vabad.

NB! Palume enne broneerimist kontrollida, et soovitud broneeringu kestus tundides ei kattuks osaliselt mõne olemasoleva broneeringuga, kuna sellisel juhul ei saa me broneeringut kinnitada.

Näiteks kui kell 13.00-14.00 näitab olemasolevat broneeringut, ei tohiks uue broneeringu tegemisel alguseks valida 12.00 ning kestuseks 2 h, kuna ajavahemik 13.00-14.00 kattuks juba olemasoleva broneeringuga.

Calendar is loading...
Powered by Booking Calendar

Pärast “Send” nupule vajutamist peaks e-mailile saabuma koheselt kiri, mis kinnitab, et broneerimissoov on meieni jõudnud ning ootab kinnitamist. Kinnitame broneeringu nii kiiresti kui võimalik, kuid soovitame broneerida vähemalt 45 minutit enne broneeringu algust. Kui broneering on kinnitatud, saabub teade koos väljaku kasutamise lisainfoga e-mailile. Broneeringut saab tühistada SIIN.

NB! Palume mängu lõppedes väljaku harjata ja piirded puhastada.